Blindr
sk cz en
Men looking for women
Slovensko
Prešovský kraj
Kežmarok

77best77

Man, 24, Prešovský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Ako si vlastne dievčata predstavujú v dnešnej modernej dobe dokonalého partnera? Ideálny muž ma byť atraktívny, mal by mať zdrave sebavedomie, inteligenciu, postreh, nežnosť, spoľahlivosť, vernosť pre tu jednu, vedieť vtipy, mal by dokázať zabezpečiť rodinu, mal by vám pomáhať s výchovou detí aj s prácami okolo domu, dvora a zahrady, mal by si vedieť poradiť s každým väčšim problémom, ktorý je potrebné vyriešiť na mieste a samozrejme by ani nemal mať negatívne vlastnosti, ako napriklad vysedávanie po krčmách, nadmerné pitie alkoholu, gemblerstvo a ine násilnícke sklony.
Love
Looking for
Hľadám si naozaj len tu pravu partnerku z okolia KK alebo PP od 16 do 30 rokov pre vážny vzťah. 77best77 - meno na všetkých zoznamkach
Character
Characteristics
Height: 178
Weight: 85
Hair style/color: čierne
Eye color: hnede
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.