Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Královéhradecký kraj
Hořice

Amoss

Man, 18, Královéhradecký kraj - Česko
Hobby
About me
Jsem normální kluk, co občas plácá hovadiny. Mám rád dobrou zábavu a nesnáším nudu,i když ta do života taky patří... Bohužel jsem až moc upřímný a neumím to se slovy, tak jsem tady....jeeej.. Jinak jsem asi kluk do pohody i nepohody koukání celý den na seriály s pizzou? S radostí... Výlety do přírody,kolo.... Sem s tím... Jo a taky jsem romantik,otaku (weeb) a gamer, který když se ke mně budete dobře chovat, tak vás klidně budu na rukou nosit,
Love
Looking for
Normální holku se kterou se dá povídat, chodit ven atd... Nejdřív bych to viděl na psaní si případně schůzk u a pak uvidíme.
Character
Characteristics
Height: 188
Weight: Empty
Hair style/color: Špinavá blond
Eye color: modro-zelené
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.