Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Moravskoslezský kraj
Havířov

BobMajkr

Man, 25, Moravskoslezský kraj - Česko
Hobby
About me
Jsem kluk co dokáže být velmi opatrný, ale taky milý, pozorný, a nekonečný romantik. Záleží mi na věcech co dělám, a držím se pravidla "Buď to udělej pořádně, nebo to nedělej vůbec", dokážu být ale taky tvrdohlavý. Vzato velmi přizpůsobivý a ochotný se neustále zlepšovat. Jsem učenlivý a pracovitý.
Love
Looking for
Věk není až tak podmínka, a ačkoliv budu znít povrchně, a vím že nejsem model (Což snad časem trošku snad napravím :D) Tak věřím že lidé se mají přitahovat jak fyzicky tak psychicky, hledám slečnu která mě bude posouvat dál, bude mi oporou a bude snášet mé nekonečné snahy jí jak zalichotit, tak jí věnovat pozornost.
Character
Characteristics
Height: 178
Weight: Střídavá
Hair style/color: Černé většinou kratší.
Eye color: Hnědé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.