Blindr
sk cz si en

BobMajkr

Man, 28
Moravskoslezský kraj - Česko
About me
Jsem hráč, mám rád filmy, seriály ale aktivity jako procházka nebo výlety mi taky nejsou cizí. Není nad to někam vypadnout kde se chce člověk podívat. Nebo nasbírat nějaké zážitky, ať je to muzeum nebo jiná aktivita kde člověk nasedne na vlak a vrátí se třeba až k večeru. Zajímá mě technika, rád zkoumám nové věci a celkově se dívám okolo dění ve světě.
Looking for
Někoho energetického s kým si padnu smyslem pro humor, někdo kdo se nebude bát být upřímný a ideálně aspoň padnout do oka. Myslím že fyzická chemie je taky dost důležitá. Pokud by byla ještě zručnost s počítačem nebo ovladačem je to plus ale není to nutnost.
Characteristics
Height: 175
Weight: Střídavá
Hair: Černé většinou kratší.
Eyes: Strašně tmavě hnědé.
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.