Blindr
sk cz en
Women looking for men
Česko
Středočeský kraj
Lysá nad Labem

ElisElis

Woman, 36, Středočeský kraj - Česko
Hobby
About me
Jezdím na motorce (chopper), hraju na bicí (teda pokouším se o to :-) ). Jinak od všeho trochu: četba, film, Xbox, sport, společenské akce (koncerty, zábavy, plesy...), divadlo. Jsem upřímná, férová ženská, která si na nic nehraje. Mám ráda veselé, upřímné lidi, nesnáším faleš a přetvářku.
Love
Looking for
Hledám inteligentního, fajn chlapa do života, o kterého se budu moci opřít, stejně jako on o mě. Očekávám vzájemný respekt (nejsem ničí majetek a nikoho nechci vlastnit), vztah založený na důvěře a samozřejmě lásce. Jasný je, ze mě musí protějšek přitahovat. Hledám tedy pořádnýho chlapa, ne žádnou třasořitku, ale s prominutím ani "balvan", který potřebuje větší číslo podprsenky, než já :-) důležitou věcí je také jakási psychická vyrovnanost :-))
Character
Characteristics
Height: 180
Weight: Empty
Hair style/color: Empty
Eye color: Empty
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.