Blindr
sk cz si en

Gtačko_

Man, 17
Plzeňský kraj - Česko
About me
Je mi 17 let a musím říct, že mám celkem smůlu na život,kvůli rodičům jsem musel ukončit střední školu a najít si práci a bydlení, což se naštěstí podařilo. Nejsem moc společenský, nicméně jsem šťastný, když si se mnou někdo prohodí pár slov. Když poznám (a to já fakt poznám), že to se mnou někdo myslí vážně a píše si se mnou rád, nedělá mi problém propsat si celý den(v případě všedních dnů až po práci) a nevadí mi vést konverzaci, otázek se dá vymyslet spousta :)
Další má plusovà stránka je ta, že dokážu člověka vyslechnout, když ho něco trápí, snažím se jakkoliv pomoct a věnovat mu času kolik bude potřeba. Patří to do mé povahy, takže pokud se zde najde človíček, který by si chtěl jen tak popsat nebo by potřeboval pomoct, jsem k dispozici, neváhej a piš.
Ještě bych se dokázal popsat několika slovy - přátelský, hodný, ohleduplný, dokážu leccos pochopit a nesoudím podle prvního dojmu nebo podle toho, co se od koho dozvím. Neřeším vzhled, každý jsme nějaký a jsme originál, protože kdyby jsme na světě byli všichni stejní, k čemu by to bylo? Dokázal bych ještě říct že mám i smysl pro humor, a jsem talent na to, abych někomu dokázal zlepšit náladu.
Takže pokud jsem tě zaujal, tak se neboj a napiš, určitě spolu najdeme něco, o čem se dá bavit :)
Looking for
Hledám tady nějaké človíčky na psaní. Přátel moc nemám (tedy spíše nemám vůbec žádné).
Chybí mi psaní si s někým, takže bych tu rád potkal někoho, kdo bude ochotný si se mnou psát a nebude mu vadit občas vymyslet otázku nebo napsat první. Když bych zde někoho takového našel, byl bych moc rád a pokud uvidím, že to ten člověk se mnou myslí vážně, náležitě se odměním :)
Takže kdo se dokáže bavit normálně, je přátelský, ohleduplný, nesoudí podle vzhledu, určitě si budeme rozumět.
Characteristics
Height: 176cm
Weight: Hodně :D
Hair: Hnědé
Eyes: Modré