Blindr
sk cz si en

Gtačko_

Man, 20
Plzeňský kraj - Česko
About me
Tak co zde tak napsat?
Tak začneme něčím nejdůležitějším. Je mi 19 let, chodím do práce, bydlím sám ve vlastním, nekouřím, občas si dám nějaký ten alkohol, mezi mé koníčky patří hlavně PC hry, poslouchání písniček, sledování filmů, ale taky třeba rád něco uvařím, i když pro sebe vařím nerad, vždycky je lepší vařit pro někoho/ s někým ? jsem spíše introvert, ale když mě někdo zaujme, tak hubu nezavřu. Moc koníčků nemám, protože mě samotného nic nebaví, ale s někým se dokážu všemu přizpůsobit. Ostatní se dozvíš v SZ, když napíšeš ?
Pokud ti nevyhovuje psaní zde, můžeš mi napsat na můj ig - @groundmangta
Looking for
Hledám si zde nějakou fajn slečnu na pokec, nebo na trávení volného času, můžeme volný čas trávit buď venku, nebo klidně u mě, v případě pokecu se nebráním volání, budu rád za vše, no a nebo pak slečnu na vztah, ale tomu dávám volný průběh, ve stručnosti prostě někoho, kdo bude ochotný se mnou trávit svůj volný čas ☺️
Characteristics
Height: 176cm
Weight: Hodně :D
Hair: Hnědé
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.