Blindr
sk cz si en

ivka_98

Woman, 24
Košický kraj - Slovensko
About me
Úprimná, veselá, chápavá a má jasno v tom čo chce od života.☺
A ešte by som chcela dodať doplnok k tomu koho hľadam. ☺
Tak najlepšie by bolo okolie východu SK, vekovo cca
25-29r. a potešilo by ma, ak by sa našiel niekto taký, kto nepotrebuje k svojmu životu alkohol, ani iné drogy. A ak náhodou fajčiš (normalne cigy, popripade elektronicke), tak to mi až tak veľmi nevadi. ☺ Ak si sa náhodou v tom našiel, tak môžeš skúsiť napísať, pokecame a uvidíme.
Looking for
Po poslednej životnej lekcii a zlej skúsenosti vo vzťahu nechcem nič viac, iba toto. Tak aby som to povedala jasne, nechcem niekoho, pre koho by bola dôležitá iba vonkajšia krása a išlo by mu iba o to jedno, pre koho by som bola iba jeho majetok a kto by ma bral iba ako jeho majetok a podobne. Chcem iba niekoho, kto tiež hľadá úprimnú lásku, kto nebude pozerať a ani súdiť iba podľa zovňajšku ale bude chcieť takisto spoznať aj vnútornú krásu a bol by tu pre mňa a taktiež aj mojou oporou v dobrých a aj v tých menej pekných chvíľach. Viem že v dnešnej dobe bude asi ťažké niekoho takeho nájsť. Ale ja sa aj napriek tomu ešte stále nevzdávam a hádam, dúfam a verím že raz sa mi opäť pošťastí. Takže to je asi všetko k tomu. ❤
Characteristics
Height: Cca 165cm (+/-)
Weight: √√√√√√√√√√√√
Hair: Tmavo hnedé (momentalne trochu do červena), trochu dlhšie
Eyes: Do zelena
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.