Blindr
sk cz si en

Jana-Victoria

Woman, 32
Pardubický kraj - Česko
About me
Až si přečtete koho hledám tak si možná řeknete, že jsem arogantní, ale nejsem. Jenom prostě, už vím co hledám, už nejsem žádná nanynka 18ti letá. Která naivně věří na prince na bílém koni.
Looking for
Hledám někoho kdo je dospělý, ne rozmazlený fakan, kterému všichni všechno hned přinesou pod nos. Celý svět nemůže za jeho zkur*ený život a on sám chudáček přece za nic nemůže. Má vyřešenou minulost (takže ne milionový dluhy, čtyři děti každý s jinou atp...) není to mamánek, má práci a dokáže se postarat i sám o sebe, nečeká až mu žena vypere, uvaří a podobně. Dokáže to obstarat i sám. Taky komunikuje trošku na úrovni nemá v každý větě pět hrubek apod. Možná nejsem žádná modelka, ale už si nenechám sr*t na hlavu.
PS: pokud se ti nelíbím tak mi ani nepiš, takovéhle zprávy o tom jak jsem hnusná budu ignorovat takže se stejně odpovědi nedočkáš. Hádat se s tebou nebudu je to ztráta času jak pro tebe tak pro mě. Proto tu nejsme.
PS1: sex u mě není na prvním místě ani pivo ani drogy takže u tebe by bylo fajn kdyby to taky nebylo na prvním místě. Nejsem tu proto abych našla sex na jednu noc. Jasný?!
PS2: profilu bez fotky nebudu ani odpovídat. Stejně tak na "ahoj" rovnou napište něco o sobě, co vás baví, nebo třeba jakou máte práci a jestli vás baví prostě něco zajímavého.
PS3: bylo by fajn kdyby jsi uměl vařit zdravé jídla a zajímal se o sporty a aby si mě k tomu přitáhnul. Protože absolutně nevím kde začít co dělat...
Characteristics
Height: 165
Weight: Empty
Hair: Blond
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.