Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Královéhradecký kraj
Trutnov

JendaV

Man, 21, Královéhradecký kraj - Česko
Hobby
About me
Kluk z vesnice, co bývá dost impulzivní, co na srdci, to na jazyku ? Rád poznávám nové lidi. ? Vyžívám se v sarkasmu, flirtování a dvojsmyslech ?? rád ponocuju a dívám se na seriály ? Hraju na akustickou kytary a taky trochu na nervy ?? Někdy rád vařím nějaké svoje speciality ? Studuju fakuktu informatiky v Pardubicích ? Miluju společné cestování, jak do zahraničí, tak po ČR. ? Ať už na kolech, nebo jakýmkoliv jiným způsobem ? A rád píšu slohy ??
Love
Looking for
Někdo kdo bude stejný blázen, jako já ? Nějaká romantická duše, které nebudou vadit ani dlouhé výlety, ani jen tak se flákat u televize a jíst pizzu ??
Character
Characteristics
Height: 175 cm
Weight: 73 kg
Hair style/color: Hnědá
Eye color: Hnědá
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.