Blindr
sk cz en
Women looking for men
Slovensko
Prešovský kraj
Prešov

Jenny&Viky

Woman, 34, Prešovský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Som rozvedena a mam dcerku 3,5 roka. Som na ňu sama ale je to veľmi pekné, inteligentné ale špeciálne dievčatko.. je môj život.. vlastne druhá polovica mna.. ak onu neprejavis zaujem.. ani sa neobtazuj ozvať sa ???
Love
Looking for
Nehľadám vzťah.. ani sex? na to by som nemusela ani sem chodiť.. hľadám niekoho kto má rád deti, a mal by čas nás občas vídať.. vážne kamaráta.. mužského pohlavia, pretože kamarátok mám dosť.. a malinka potrebuje trosku vidieť aj mužský vzor.. ??‍♀️ a časom až si budeme sympatickí navzájom... Kto vie?? ?
Character
Characteristics
Height: 178
Weight: 63
Hair style/color: Tnavo hnedé kučeravé
Eye color: Tnavo hnedé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.