Blindr
sk cz en
Men looking for women
Slovensko
Trnavský kraj
Blatná na Ostrove

kpz

Man, 27, Trnavský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Hmm, čo sem napísať o mne.. v skratke som chalanisko ktorého pred pol rokom začalo baviť trápenie v posilke a priberanie keďže som bol na tom ešte pred pol rokom biedne , tak to mám momentálne ako najväčšiu prioritu v živote, okrem toho ma baví turistika, objavovanie nových miest, raz za čas nejaká tá dnb párty, varenie (to má musí baviť keďže bývam sám ?) fotku si sem nechcem dať, môžem poslať nejakú na požiadanie v správe.
Love
Looking for
Hľadám babu ktorá by mala podobné koníčky ako ja, nech sa stará o seba a aby som cítil v jej prítomnosti že som šťastný. Strašne sa mi nepáčia tlste baby, tak také budem ignorovať.. poprípade hneď blokovať.. fakt sa mi to hnusí na žene keď nevie nič iné okrem prejedania sa a potom vyplakava, že nie je so sebou spokojná.. a nič nespraví pre to aby na tom bola inak, maximálne si otvorí ďalšiu snikersku. ?
Character
Characteristics
Height: 190
Weight: 87
Hair style/color: Hnedé/krátke
Eye color: Hnedé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.