Blindr
sk cz si en

LostEm

Woman, 21
Trenčiansky kraj - Slovensko
About me
Som introvertná, no empatická osôbka. Človek odo mňa môže čakať veľa lásky a pochopenia v akejkoľvek situácii. Určite sa o mne nedá povedať, že mám postavu štíhlu ako modelka, ale zase to nie je žiaden extrém. Rada spievam, hrám na klavír, čítam knihy a Prechádzam sa v prírode. Mám 19 rokov. V neposlednom rade by som rada podotkla, že som od narodenia nevidiaca, takže ak to vnímaš ako prekážku, môžeš môj profil rovno opustiť
Looking for
Nejakého milého, chápavého a inteligentného chlapca na písanie, možno neskôr aj na stretnutie, ak si budeme rozumieť. Rada by som si našla niekoho na vážny vzťah, samozrejme sa však nebránim ani novým priateľstvám.
Characteristics
Height: 163 cm
Weight: Empty
Hair: Dlhé hnedé
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.