Blindr
sk cz en
Women looking for men
Slovensko
Trnavský kraj
Trnava

Lucia.07

Woman, 14, Trnavský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Som bláznivé dievča ponorené do svojich snov. Mám rada prírodu, prechádzky, spoločnosť, cestovanie, hudbu, vzdelávanie. Rada športujem, pečiem a hrám i na hudobnom nástroji. Som spoľahlivá, empatická, citovo a veriaci založená osoba. (Som katolíčka). Zozačiatku som menej komunikatívna, ale postupom času som dosť uvravená. Boh, spravodlivosť, láska, rodina a vzdelanie sú hlavnými bodmi v mojom živote.
Love
Looking for
Pozorného a sympatického chalana s podobnými záujmami a vlastnosťami. Hlavne nefajčiara a veriaceho, ktorý rád športuje a bude ma brať takú, aká som.
Character
Characteristics
Height: 160
Weight: Empty
Hair style/color: Hnedé/špinavý blond
Eye color: Zelenomodré
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.