Blindr
sk cz si en

maragohard_Online

Man, 28
Jihočeský kraj - Česko
About me
Pojďte si někdo psát.

No, ahoj, tak jsem zase zpátky tady na seznamce. :D
Po zlomení srdíčka, olízání si ran, a srdečním uzdravení, bych rád našel někoho na psaní, povídání, vínování, výletování, procházkování, kávování, a klidně mnoho dalšího-VÁNÍ.
Jmenuju se Mára, je mi 28, ale to jsi asi už zjistil/a z mojeho profilu. Měřím 179cm (pokuď jsi holka, tak by bylo fajn, aby jsi byla aspoň o kousek nižší než já), mám rád trapný vtípky, vínka, vlastně všechno to “VÁNÍ”, zvířata, hraju wowko, chodím běhat, trošku cvičím, ale není to moc vidět.
Byl bych rád, když by jsi byl/a taky trošičku aktivnější. Nemusíš být vyloženě sportovec/kyně, ale přijde mi lepší, čas spolu trávit spíš aktivněji, než jen vylehávat u filmů a seriálů.
Taky by bylo hooodně fajn, když by jsi na mě nebyla vyloženě protivná, i když je pravda, že dokážu být vyloženě otravný. ? Měl/a by jsi mít taky ráda trapný vtípky, natvrdlej humor, memíky, jinak by hrozilo nebezpečí, že se se mnou kamarádit moc dlouho nebudeš.
Ze začátku budu trošku stydlivější, ale jestli si sedneme, tak se to docela rychle srovná. Taky se může stát, že z tebe budu naprosto unešený, a taky se může stát, že si prostě nesedneme. Bylo by tak nějak fajn si pak říct, jak to vlastně máme, aby jsme se netlačili do něčeho, co vlastně ani jeden z nás nechce.
Ještě bych tě měl asi upozornit, že na fotkách asi vypadám líp, jsem nepořádnej, dokážu být dost nervózní, stydlivej, rozpačitej, nerozhodnej, a taky někdy nevím co vlastně chci, kouřím cíga, moc často nepiju, ale když už jdeme na akcičku, tak piju hoodně. :D
Je jen pár lidí, co považuju za skutečné kamarády, a jsem na ně docela vybíravý.
No, nevím co dalšího sem napsat, tak až mě něco napadne, a budu mít chvilku, tak to tu určitě dopíšu.
Tak zatíííim.
Mára
Looking for
Téměř kohokoli na psaní, sdílení zážitků, povídání, výletování. Můžeme se spolu projít, jet na výlet, chodit běhat, hitnout gym.
Ještě sem napíšu co třeba nehledám. Vzhledem k tomu, že mi tu už přišlo pár nabídek na koupi použitých kalhotek, ponožek, linky na onlyfans, nebo nabídky na koupi erotických fotek.. ?
Takže jakoby díky za nabídky, ale v tomhle neposloužím.
Characteristics
Height: 179
Weight: 75
Hair: hnědé
Eyes: hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.