Blindr
sk cz en
Men looking for women
Slovensko
Prešovský kraj
Sabinov

Marián Tomajka

Man, 20, Prešovský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Moje motto: Pracuj tvrdo a snívaj vo veľkom. Pracujem na sebe a postupne sa zdokonaľujem v tom čo ma baví. Veľmi ma bavia vlaky, som budúci železničiar, baví ma bedminton, posilovanie a cyklistika. Ak sa mi nedokážeš raz za čas ozvať, tak mi za to nestojíš. Nemám rád fajčiarky.
Love
Looking for
Hľadám dievča v rozpätí od 16 do 21 rokov z okolia Sabinova, Prešova alebo Košíc, takú ktorá nefajčí, nepije, je rozumná, bude sa o neho zaujímať a bude ho mať rada taký aký je. :D Hľadám dievča pre spoločné trávenie voľného času napríklad bicyklovaním či prechádzkami, alebo ďalšími záľubami alebo činnosťami. Čím originálnejšia a kreatívnejšia budeš v čete o to lepšia bude komunikácia s tebou. :)
Character
Characteristics
Height: 185 cm
Weight: 75 kg
Hair style/color: Hnedé krátke
Eye color: Hnedé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.