Blindr
sk cz si en

Marky Ška

Woman, 30
Olomoucký kraj - Česko
About me
Mám ráda přírodu, dobré jídlo, sex a jiné společenské hry ve dvou, nesnáším lenost,nudu,nevěru,přetvářku,lži. Co na srdci to na jazyku. Mám dcerku. Postava tak akorát když máš rád/a když je za co chytit :-D . Nekouřim, nepiju. Sním o domečku s malou zahrádkou s houpací sítí.
Looking for
Na pohlaví mi nezáleží, hlavně ne někoho kdo ve volném čase z 90% jen leží na gauči a zajímá ho jen telefon. Chci nové zážitky i za doby koronavirové to jde, stačí jen chtít. Chci něco budovat, tvořit, žít ne přežívat a to po boku někoho kdo má vlastní názor a nebojí se ho říct na plnou pusu jako já.. chtěla bych někoho kdo mě ocení, pochválí, potěší a bude se věnovat jak mě, tak mojí dceři.
Characteristics
Height: 170
Weight: Empty
Hair: Zrzka
Eyes: Zelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.