Blindr
sk cz si en

Martin.20

Man, 37
Středočeský kraj - Česko
About me
Jsem obyčejný, svobodný, pozitivně smýšlející, sportovně založený, usměvavý sympaťák,nekuřák introvert, samotářske povahy, jsem optimista, realista velký pohodař i klidas do pohody i nepohody s velkým smyslem pro humor se spoustou zájmů.
Looking for
Moc rád prostřednictvím této seznamky najdu obyčejnou, hodnou, milou, něžnou láskyplnou sportovně založenou sympaťandu, nekuřacku bez závazků štíhlé, hubené, drobné postavy co má zajem se vážně seznámit a prožívat upřímnou, věrnou, opravdovou fér lásku a chce si společně užívat všeho toho krásného, radostného, veselého, ale samozřejmě i to chmurné, strastne co ten hezký život nabízí a přináší.
Characteristics
Height: 183
Weight: 84
Hair: tmavě hnědé
Eyes: hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.