Blindr
sk cz en
Women looking for men
Slovensko
Bratislavský kraj
Bratislava

Merry1993

Woman, 31, Bratislavský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Som veselo naladená, priateľská, komunikativna, slobodná 30 ročná žena bez záväzkov, žijúca i pracujúca priamo v Bratislave. Mám rada zvieratá, komunikáciu, spoznávanie nových ľudí, počúvanie hudby, sledovanie zaujímavých filmov a nakupovanie. Zo všetkého najradšej však citam motivačnú literatúru, cestujem, obľubujem wellness a výlety. Keďže som kreatívna, vo voľnom čase sa zvyknem venovať aj kreatívnej tvorbe v rôznych podobách. Rada sa smejem a tiež mám rada veselých ľudí s úsmevom na perách :)
Love
Looking for
Hľadám milého, veselo naladeneho, verného a komunikativneho muža bez záväzkov vo veku od 29 do 39 rokov, žijúceho priamo v Bratislave, či v jej blízkom okolí. Nehľadám dokonalosť, ani vonkajšiu krásu, ale o to viac si dávam záležať na vnútorných vlastnostiach a vzájomných sympatiach.
Character
Characteristics
Height: 174
Weight: 78
Hair style/color: Dlhé, gaštanovo hnedé
Eye color: Hnedozelena
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.