Blindr
sk cz si en

Michael25

Man, 25
Ústecký kraj - Česko
About me
Předem říkám že po tobě nechci nudes ani tě nebudu žádat o sex,hledám tu vážný vztah (třeba nemožné a třeba taky ne) Nepíšu první,jsem hodně upřímný takže na začátek bys měla vědět že jsem FTM trans(změna pohlaví - bez operací a hormonů)Jsem dominant takže hledám slečnu co je submisivní nejlépe baculku a holku s kily navíc a nebude ji vadit jaký jsem. ? Měřím teda jen 162 cm ale ochránit tě můžu kdykoliv.
Looking for
Hledám slečnu co je submisivní nejlépe baculku a holku s kily navíc a nebude ji vadit jaký jsem.Měřím teda jen 162 cm ale ochránit tě můžu kdykoliv.
Characteristics
Height: 162
Weight: 85
Hair: Krátké
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.