Blindr
sk cz si en

Michal22

Man, 26
Prešovský kraj - Slovensko
About me
Vitaj na mojom profile. Volám sa Michal, mám 25r. Mám vysoku a štíhlu postavu 195cm. Medzi moje záľuby patrí počúvanie hudby hlavne rap, prechádzky, posilovňa, čítanie kníh a podcasty. Idem si svojou cestou. Chalan ktorý je po udalostiach v jeho živote uzavretý do seba a len ťažko nachádza dôveru v nových ľudí:/ #introvert
Looking for
Hľadám chýbajúci diel puzzle skladačky :) Rád spoznám milé a láskavé dievča s ktorým by sme mali spoločné témy. Zájsť sa spolu prejsť, porozprávať, posedieť do klubu alebo len si písať do neskorého rána.
Characteristics
Height: 187
Weight: 65
Hair: hnede, kratke
Eyes: hnedá
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.