Blindr
sk cz si en

Ninuška2311

Woman, 20
Trenčiansky kraj - Slovensko
About me
Mám rada prírodu, výlety, filmy, knihy, filozofiu, psychológiu a vedu. Mali by ste o mne vedieť, že som veľmi otvorený človek, ktorý nerád súdi alebo ohovára. Taktiež, že som niekedy bláznivá a ukričaná. Mám veľké srdce, som citlivá, ale zato mám veľa odvahy a mám rada dobrodrúžstvo.
Looking for
Hľadám niekoho s kým si budem chvíľku písať, potom sa stretneme. Niekoho v mojej vekovej kategórií. Nehľadám výlučne niekoho na chodenie, kľudne len na pokec ako kamoši.
Páčia sa mi inteligentný, tolerantný a odvážny chalani. Ktorý sa neboja dievča pobozkať atď. Ale nie je to nutnosť. Chalan, ktorého hľadám by mal byť natoľko inteligentný, aby bol milý ku takmer všetkým ľuďom. To je moja podmienka.
Characteristics
Height: 164
Weight: Búh ví, ale fajn >.<
Hair: Bledohnedé
Eyes: Zelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.