Blindr
sk cz si en

Pavka01

Woman, 28
Jihočeský kraj - Česko
About me
Jsem taková normální holka, která hledá fajn mužského (27-39 let) pro život. Nechodím na pařby, nepiju alkohol, nekouřím. Nejsem ten typ krátkodobých románků nejen na jednu noc. Mám ráda takovou tu domácí pohodu - koukání na filmy/seriály, čtení knih. Ráda také chodím na procházky do přírody. Miluji vaření, snažím se jít veganskou cestou.
Looking for
Hledám fajn mužského (27-39 let), který mě bude mít rád takovou jaká jsem. Bude mi parťákem do nepohody a budu se moct na něj spolehnout. Tak jestli máš zájem mě poznat, klidně se ozvi, ráda tě taky poznám.
Characteristics
Height: 174
Weight: to se neříká :D
Hair: hnědé a momentálně krátké :)
Eyes: modrošedé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.