Blindr
sk cz si en

Peterkosa

Man, 21
Ústecký kraj - Česko
About me
Pracovitej člověk co má rád vlastní rutinu. Je mi 20 let a pracuju ve stavební firmě, nemám teda žádné střední vzdělání ale pracuju už od 14 let ale počítá se to od 17 let kdy jsem nastoupil do mé firmy jako brigádník ale teď jsem vedoucí parťák pokrývačské skupiny takže stěžovat si ani nemůžu ? jinak jsem pohodovej capek co moc nerad komunikuje ale když se do toho s daným člověkem dostanu tak se dokážu docela rozepsat. Lidi říkají že jsem vtipnej ale posoudit to musí každý sám ne?
Looking for
Upřímně ani nevím jsem tu už docela dlouho ale jsem spíš takovej že raději čumím okolo a jen málokdy někomu napíšu nebo odepíšu. Ale radši hledám spíš ženský pohlaví ? nějakou milou, hodnou holku se kterou se dá normálně psát a lepší by bylo někde z blízka protože skutečnost se slečnamy z dálky už mám a upřímně stojí to za hovno.
Characteristics
Height: 183
Weight: 63
Hair: Krátký
Eyes: Modrý
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.