Blindr
sk cz en
Women looking for men
Slovensko
Prešovský kraj
Stará Ľubovňa

Pink Robin

Woman, 30, Prešovský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Mám množstvo záujmov. Mám rada čaj, cukríky,filmy,prechádzky prírodou,zimné špprty,bicykel,pádlovanie,len tak splývať na hladine, zbierať bylinky,cestovanie na vlastnú päsť,spoznávanie zaujímavých ĺudí,zvieratá,spanie vonku,tancovanie,vôňu čerstvo pokosenej trávy,niekedy sa odpiecť do samoty,ísť do divadla či galérie,rozprávky... Čo nemám rada- hlavne fajčenie (ten smrad!) a nemala som rada huby ale už ich jem a je toho určite veľa ale nejdem sa rozpisovať.
Love
Looking for
Muža činu. Muža,ktorý dodrží slovo. Muža,ktorý mi bude rozumieť. Takého,z ktorého si môžem aj urobiť srandu. Taký, ktorý povie svoj názor. Do koča aj do voza.Takého,čo ma bude rešpektovať,vážiť si ma a milovať.
Character
Characteristics
Height: 165
Weight: 62
Hair style/color: Hnede
Eye color: Zelene
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.