Blindr
sk cz en
Men looking for women
Slovensko
Bratislavský kraj
Ivanka pri Dunaji

Pištusko

Man, 30, Bratislavský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Tak v skratke. Mám rád pohyb. Či už je to fitko, nejaký šport, túra alebo cestovanie. Po novom som začal otužovať. Diskotéky ma už moc nelákajú radšej sadnem s mojimi na pivko a pokecám :) rád po večeroch pozerám seriály. Mám vlastnú firmu som si sám sebe pánom. Riadim sa svojimi pravidlami a vlastnými názormi.
Love
Looking for
Hľadám ženu ktorá je zábavná a komunikatívna a nemá sa problém so mnou stretnúť a pokecať. Hľadám ženu ktorá nemá len samé reči a žiadne skutky. Hľadám ženu ktorá je rovnako šialená ako ja ? Hľadám ženu ktorá si ma bude vážiť a milovať ma aj napriek mojim nedostatkom. Veď predsa každý nejaké máme :)
Character
Characteristics
Height: 165
Weight: 64
Hair style/color: Dlhé čierne
Eye color: Hnedé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.