Blindr
sk cz si en

Rebry

Man, 25
Kraj Vysočina - Česko
About me
Ahoj. Rád poslouchám metalovou, rockovou i vážnou hudbu, rád řídím auto. Miluji přírodu a proto chci také začít s rybařením stylem chyť a pusť. Občas se podívám na hokejový zápas, jelikož mě baví sledovat hokej. Nejsem vůbec žádný sportovec, svalovec, či nagelovaný šampon, či emař. Jsem jen a pouze obyčejný kluk, který má své vlastní názory, občas jsem až moc úpřímný a tvrdohlavý, ale také dokážu příjmout pravdu. Nerad se hádám, je to zbytečný stres. Řekl bych, že jsem flegmatický a někdy zase melancholický (jeden test osobnosti říká, že jsem flegmatik a další zase melancholik). Nekouřím, nehulím a neberu drogy. Mám problémy se seznamovat, jsem totiž samotářský typ, ale kamarády či nejlépe kamarádky bych mít chtěl. Mým snem je být strojvedoucí.
Looking for
Hledám holku, možná spíše ženu (kvůli rozumu) ve věku kolem 20 let. Minimum 16 let a maximum 25 let. Budu rád, když budeš z Havlíčkova Brodu a jeho nejbližšího okolí. Na vzhledu mi až tak nezáleží, ale úpřímně, na holce/ženě se mi líbí její přednosti (mám na mysli spíše zadní část :) ). Vlasy, oči, nos, pusu, uši můžeš mít jakýkoliv. Hlavně, ať jsi rozumná, občas trošku i dětinská (přeci jen jsem takový i já), nenamyšlená, neegoistická a nearogantní hlavně. Nesoudím podle vzhledu, ale podle toho, jak se chováš. A pokud budeš jedna z těch hodných holek, které jsou rozumné a dokáží respektovat názory, vzhled, životní styl a pohled na svět, tak bych byl rád.
Characteristics
Height: 175 cm
Weight: 56kg
Hair: hnědé vlasy téměř po ramena
Eyes: zeleno-hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.