Blindr
sk cz en
Women looking for men
Česko
Královéhradecký kraj
Hradec Králové

Sabinne2

Woman, 22, Královéhradecký kraj - Česko
Hobby
About me
Vím, že sem to nejspíš nepatří, ale jelikož už nevím jak dál, rozhodla jsem se založit si tady profil. Jmenuji se Sabina, je mi 21 a pocházím z Královehradecka.
Love
Looking for
Momentálně se nacházím v těžké životní situaci, ze které sama nevím jak dál. Problém, který mne tíží, je, že jsem v sedmém měsíci těhotenství, krátce po rozchodu a na vše jsem tudíž zůstala sama. V takovémto případě nedokážu pro malou obstarat veškerou výbavu, kterou potřebuje, jelikož jsem kompletně bez příjmů. Zde hledám někoho, kdo by nám mohl pomoci, příp. přispěl částkou dle jeho uvážení na obživu a zařízení. Půjčení peněz zde nehledám, v situaci, ve které se nacházím, nic dlužit nemohu. Všem budeme nesmírně vděčné, ať přispějete i třeba jen padesátikorunou. Moc děkujeme.
Character
Characteristics
Height: Empty
Weight: Empty
Hair style/color: Empty
Eye color: Empty
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.