Blindr
sk cz si en

Samuelko

Man, 18
Pardubický kraj - Česko
About me
Ahoj. Jmenuji se Samuel a miluju sport. Pravidelně chodím cvičit, nekouřím a piju pouze příležitostně. Já jsem strašně uzavřený člověk a dělá mi problém seznámit se s novými lidmi, proto to zkouším tu. Hledám někoho s kým by jsme šli ven kecali a kdyby byly vzájemné sympatie tak vztah.
Looking for
Holku do 20 let. Popravdě já mám radši vztah se staršími než já. Po mých minulých zkušenostech když jsou mladší tak nebyly takové ideální pro mě. Dělali to co já ne, co mi přišlo že na to mentálně už jsem starý. Je mi jedno jaká budeš. Jen hlavně aby jsi nekouřila, nemám rád ten smrad cigaret. Hlavně aby jsi byla milá a chápavá, byla pohodář aspoň trochu sportovně založená. Vzhled nějak extra neřeším, ale určitě za to budou nějaké plusové body. ? Jedině asi to, že nemám rád moc hubené holky. Toť vše snad to tu vyjde ?
Characteristics
Height: 183
Weight: 76
Hair: Hnědé
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.