Blindr
sk cz si en

Simonaxx

Woman, 21
Trnavský kraj - Slovensko
About me
Som umelecky založená. Rada kreslím,malujem,fotím a píšem básne. Zbožňujem prechádzky a výlety v prírode. Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest. Mám rada zvieratá a deti, a preto robím cez leto animátorku v detských denných táboroch.
Looking for
Hľadám niekoho komu sa môžem vyplakať na ramene,keď sa mi bude svet rúcať.Niekoho kto ma podporí a o koho sa budem môcť oprieť,keď bude najhoršie.Hľadám niekoho,kto si ma pritúli,budem preňho jediná a nebude mať potrebu ma podvádzať a meniť,pretože ma bude ľúbiť takú,aká som.Chcela by som niekoho s kým môžem tvoriť budúcnosť,aj napriek tomu,že nie vždy budú slnečné dni.Neotočí sa mi chrbtom,pretože sme my dvaja proti problému a nie proti sebe navzájom.Hľadám úprimnú lásku v tomto skazenom svete.
Characteristics
Height: 166
Weight: Empty
Hair: blond
Eyes: modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.