Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Středočeský kraj
Sedlčany

strelec056

Man, 52, Středočeský kraj - Česko
Hobby
About me
Jsem spolehlivý, k ženám se chovám s respektem a to samé očekávám. Jsem nekuřák, alkohol příležitostně, tvrdý nemusím. O profesionálky fakt nemám zájem, vážím si svého zdraví. Hledám dlouhodobější nezávazný vztah.
Love
Looking for
Najde se tu drobná žena do 50 let co neřeší zadaný- zadaná? Má ráda něžnosti, nedělá ze všeho problém a také si chce užívat a plnit si vzájemné fantazie? Nehledám jednorázovky, ani profesionálky, ale perfektní a seriozní nezávazný vztah, kde necháme soukromí toho druhého na pokoji. Vím na co je mýdlo a jak se používá kartáček na zuby. Co bylo včera už nestihneme, ale můžeme domluvit zítřek. Na co čekáš? Není čas ztrácet čas. Sedlčany, Příbram, Votice, Benešov, Dobříš, Praha a blízká okolí
Character
Characteristics
Height: 170
Weight: 86
Hair style/color: hnědá
Eye color: hnědá
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.