Blindr
sk cz en
Men looking for women
Slovensko
Nitriansky kraj
Nové Zámky

toso1112

Man, 23, Nitriansky kraj - Slovensko
Hobby
About me
Študent UKF Nitra, pohoďák, optimista, introvert. Mám rád humor, iróniu a sarkazmus, tvrdú hudbu, skvelé filmy - také, ktoré zanechajú dojem a otázky aj po ich zhliadnutí. Od mala ma fascinuje vesmír ako taký, nočná obloha, fotografovanie. Neznášam povrchné veci a faloš. Rád trávim čas v posilke, pretože tam na chvíľu vypnem a milujem ten pocit, keď sa totálne rozbijem. Som cieľavedomý, čo chcem dosiahnuť aj dosiahnem. Mám rád veľa vecí, je to na dlhšie a všetko sa sem rozhodne nedá napísať.
Love
Looking for
Obyčajné dievča s podobným pohľadom na svet, ktoré nie je ožraté každý víkend ako prasa, vie sa orientovať v domácnosti a nepotrebuje vešať každú chvíľu svoje fotky na siete a počítať lajky :) také, ktoré ma pochopí, bude mi oporou a nebude robiť drámu z každej drobnosti, ktorá sa v živote naskytne.
Character
Characteristics
Height: Empty
Weight: Empty
Hair style/color: Empty
Eye color: Empty
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.