Blindr
sk cz si en

User26904068

Man, 22
Zlínský kraj - Česko
About me
Jsem jen člověk, mám své chyby ale jestli je najdu snažím se trosku zlepšit. Jsem poctivý, upřímný, ale špatně se seznamuji. To bude tím že už od velmi útlého věku jsem byl sám. vždycky jsem byl to dítě ve školce co jsi hraje samo, na základce ten co si žil ve vlastním světě a teď na střední se snažím přežít hrozný kolektiv. Můj pohled na svět je jednoduchý. Je zlý. A lidé jsou také. Za těch pár zkušeností jsem přišel na to že stačí jen malá odlišnost a ostatní vás odhodí. Takže pokud je také někdo sám a dostane chuť se seznámit, budu se snažit odpovědět. Tak mezi mé hobby patří hlavně hraní her a larp. Také mám rád dobrý příběh, film či knihu. Od kamarádky jsem se dostal k manze a od ní k anime. Jako jeho žánry mám rád opět fantasy. Velmi rád vyrábím různé larpové zbraně, štíty a zbroje. Co se týče hudby mám rád cokoli co má dobrý a smysluplný text.
Looking for
Milou, hodnou slečnu, které záleží jen na jejím názoru a ne na tom, co si o ní myslí společnost. Přál bych si milující, věrnou a zábavnou partnerku, nekuřačku. Nezajímá mě vzhled ale osobnost (vím že tohle slýcháváte často, ale pro mě je důležité srdce).
Characteristics
Height: 183 cm
Weight: Empty
Hair: Empty
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.