Blindr
sk cz en
Women looking for men
Česko
Kraj Vysočina
Třebíč

Veronika Peřinková

Woman, 16, Kraj Vysočina - Česko
Hobby
About me
Ahoj, nejsem jako všechny ostatní holky. Jsem ráda že se odlišuji, jak vzhledem tak chováním. Jsem bi takže ráda poznám kluky i holky. Chceš zjistit jaká jsem a poznat mě více? Jestli ano budu ráda když napíšeš :)
Love
Looking for
Kluka/holku je mi to jedno. Předem píšu že nehledám někoho na sexchat či vyměňování fotografií. Doufám že mě něčím zaujmeš a budeme si rozumět, jinak nemám nějaké velké nároky na to jak by si měl vypadat ale tak co si budem čím budeš hezčí tím je to lepší :DDD VÁŽNĚ MOC PROSÍM ABY MI NEPSALI TI CO CHTĚJÍ SEXCHAT NEBO NĚCO PODOBNÉHO...dekuji
Character
Characteristics
Height: 162
Weight: 62
Hair style/color: krátké blonďaté
Eye color: zelenomodrá
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.