Blindr
sk cz si en

Victoria-Jane

Woman, 30
Pardubický kraj - Česko
About me
...
Looking for
Vím co hledám a co chci od života. Nehledám sex na jednu noc, ale vztah a to ideálně dlouhodobý, takže pokud chceš jen sex hledej dál a nedávej. Hledám tady vysokýho (175-210cm) musculaturního chlapa, kterej vypadá trochu k světu (takže opravdu ne zoufalce se třema zubama a 150 kily alá pivní pupek, že si ani nevidí na nohy), taky neuškodí trocha inteligence (napsat ,,ahojki,, nebo ,,máž pěkní kozi,, na to jsem alergická a otevírá se mi kudla v kapse) může být kuřák, ale ne hulič (prostě žádná tráva ani jiné ,, rekreační" drogy a pivo taky není střed vesmíru) 20-37 let, který mi případně bude dělat i sparing partnera v posilovně. Bylo by fajn kdybys měl práci (pokud jsi student tak aspoň brigádu, prostě abys byl schopen se sám uživit a neválel se doma na gauči a nebrečel, že nemáš do čeho píchnout.) Příživníků mám už za sebou dost a nehodlám živit dalšího z toho už sem vyrostla a nejsem tvoje mamka. Neposílám nahé fotky ani je od vás nebudu vyžadovat.... no možná, ale to až se třeba trochu líp poznáme.
Miluju zvířata především kočky a kočkovité šelmy. Koček mám několik.
Nemám ráda hloupý a rádoby vtipný humor. Mám ráda ironii, černý humor a sarkasmus. Jsem i jízlivá když si sám naběhneš dostaneš odpověď. Pokud si dočetl až sem gratuluji. Pokud splňuješ některá kritéria neboj se napsat.
Characteristics
Height: 165
Weight: Empty
Hair: Blond
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.