Blindr
sk cz si en

Vyšukej mi pusu

Woman, 23
Karlovarský kraj - Česko
About me
Ahoj,
nehledám zde nikoho konkrétního, ale s jistotou vím, že nehledám posílání explicitních fotografií, děkuji.
Čtu knihy, hraji na tři hudební nástroje a aktivně se věnuji mnoha sportům... Nemám přehnané iluze, takže buď zde potkám někoho ucházejícího nebo ne.
Většinu relevantních fakt o mně jsem zde vtěsnala, ale pokud Tě zajímá něco víc, třeba důvod mého nicku, tak se neboj napsat. Oba víme, že pokud si prohlížíš můj profil, tak ses nad mým nickem jistě pozastavil. Je to taková menší příprava na mou nevyzpytatelnou personu.
*nick sice měl důvod, ale jak to tak bývá, s časem se názory mění, nick už změnit bohužel nejde
Looking for
Pokud neovládáš základy gramatiky, tak raději nepiš, vím předsudky by neměly být, ale pokud do první zprávy dokážeš vtěsnat několik chyb, tak se tam nějaký ten předsudek vloudí.
Máš-li 180+cm, vousy, čteš nebo jsi dominant a zajímáš se o BDSM, tak mi je naprosto jedno co jsi zač.., ale napiš, děkuji. Samozřejmě tyto aspekty nejsou podmínkou, ráda prohodím pár slov s kýmkoliv zajímavým.
Paradoxně i přes předchozí popis mého potenciálního partnera, zde aktivně nikoho nehledám, ale znáte to.., nikdy nevíš.
Characteristics
Height: 166
Weight: 60kg
Hair: Hnědé, rovné, občas vlnité, po ramena.. mám komplikované vlasy.. Hagrid je připomíná?
Eyes: Tmavě hnědé
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.