Blindr
sk cz en
Men looking for women
Slovensko
Žilinský kraj
Liptovský Mikuláš

WarriorWings

Man, 27, Žilinský kraj - Slovensko
Hobby
About me
Nechcem sa opisovať ako dokonalá bytosť pretože každý máme svoje dobré aj zlé stránky. Ale urobím ti o sebe ako takú predstavu v krátkosti. Som človek ktorý dokáže vnímať veci hlbšie než ostatní.Som milovníkom prírody,zvierat,športu,fantasy mythologickych filmov,histórie a verím v nadprirodzené veci ktoré sa nedajú racionáolne vysvetliť. Považujem sa za romantika ale aj perverzáka, verného a čestného človeka.V bare by si ma nikdy nenašla , tie časy ma už prešli, mam rád čajovne ,koncety, divadlá, letné kina, udalosti pri ktorých si aj niečo do života odnesieš a ostanú ti ,ako spomienka.Nepatrím medzi arogantné typy ľudí, a nad nikým sa nepovyšujem, svoj obraz o ľudoch si robím sám, v živote sú ľudia čo ti i len bezdôvodne odídu z tvojo života a druhý zas doňho bezdôvodne prídu, všetko je to cyklus života a zmeny v určitom vekovom období, nikto nemôže byť každým milovaný,.Sú jednoducho medzi tebou ľudia ktorí pri tebe budú stať a druhí ktorí zasa nechcú byť súčasťou tvojho života alebo ty ich súčasťou.
Love
Looking for
Ženu s ktorou by som si určitým spôsobom rozumel,časom sa nebránim kadečomu ale všetko v rámci toho ako by sme si rozumeli a či by boli sympatie na oboch stranách a najlepšie keby vedela pekne somnou v konverzácií ladiť ,že sa vie zapájať a baviť na rôzne témy a je otvorenejšia osoba
Character
Characteristics
Height: 173
Weight: 72
Hair style/color: Empty
Eye color: modré
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.