Blindr
sk cz si en

Zdenek27

Man, 29
Zlínský kraj - Česko
About me
Obyčejný kluk
Looking for
Ahoj, jak bych začal...na seznámení mám smůlu, opravdu se mi v tomhle lepí smůla na paty. Mrzí mě, že nemám aspoň nějakou dobrou kamarádku, která by mě dobře znala a mohl jsem za ní kdykoliv přijít, povídat si s ní klidně celé hodiny, koukat na film, blbnout, chodit na procházky a vymýšlet nové věci.
Nestojím o odpovědi typu ahoj ráda tě poznám a tím to končí, falešných lidí, co si s člověkem jen hrají, se najde bohužel dost. Chci kamarádku, která to bude myslet opravdu vážně, když si zkusíme povídat a půjde nám to, tak by to bylo fajn. A kdyby mělo být někdy něco víc, třeba vztah, tak se bránit nebudu, ale nikam nespěchám. Věk 22-30, mě je 28 a nejlépe okolí Zlína, maximálně až po Brno. Detailnější fotku vyměním po vzájemných sympatiích.
Characteristics
Height: 180
Weight: Tak akorát :)
Hair: Černé
Eyes: Modrozelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.