Blindr
sk cz si en

zdenek7897

Man, 26
Olomoucký kraj - Česko
About me
Vlastně nevím co tu mám napsat :D takže třeba něco o mě je mi 26 let a jsem úplně normální mám rád přírodu, cestování, ale i posezení u kávy, kvalitního filmu nebo knížky, neberu se příliš vážně a proto hledám někoho stejného někoho kdo si umí udělat legraci i sám ze sebe a dobře se tomu zasmát, :D mám rád lidi co ví co od života chtějí a mají to v hlavě srovnané. P.S.: Moje životní motto je „Hlavně se z toho neposrat" :D
Looking for
Rád bych tu našel fajn holku z Moravy se smyslem pro humor a optimismem do života, :) takže pokud myslíš že si budeme rozumět tak napiš. :)
Characteristics
Height: 190
Weight: Empty
Hair: Hnědé
Eyes: Zelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.