Blindr
sk cz si en

_zrzka_

Woman, 20
Karlovarský kraj - Česko
About me
Hledám zrovna zde na blindru, protože jsem nikdy neměla moc štěstí na vztahy, tak hledám aspoň zde. Mám moc ráda projížďky na kole, sledování filmů v náruči toho jediného (kterého právě hledám). Neustále se usmívám a jsem celkem takové sluníčko. Jsem velmi ambiciózní a jdu si za svým snem, ovšem ve dvou se táhne vše lépe. Ráda si zahraju i nějakou tu počítačovou hru a tak. Doslova miluju matematiku, fyziku a chemii.
Looking for
Hledám někoho, komu nebude vadit neustále otravovani s mazlením. Někoho, komu nebude vadit, že nejsem moc hezká v obličeji. Někoho, kdo mi po týdnu neřekne,, mám toho dost,,. Někoho, kdo mi bude pomáhat v těch nejtěžších chvílích a bude mou podporou při plnění snů. Nějak extra nekoukam na vzhled, ale přála bych si, aby jsi měl hnědé vlasy, byl vyšší než já a neměl žádnou vadu řeči (víc toho vážně nepožaduji).
Characteristics
Height: 160
Weight: Empty
Hair: Po přebarvení hnědé
Eyes: Zelenomodrá
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.