Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Hlavní město Praha
Praha

agram

Man, 47, Hlavní město Praha - Česko
Hobby
About me
Učím na VŠ, překládám a tlumočím. Mám rád přírodu, les, zahradu, rád zajdu do divadla, na nějaký koncert, výstavu atd. Občas jezdím na kole nebo si jdu zaplavat, v zimě vyrážím na běžky, rád chodím po horách. Jsem rozvedený, děti mám ve střídavé péči.
Love
Looking for
Hledám pohodovou ženu z Prahy nebo Vysočiny, spíše intelektuálně založenou, trochu nesmělou, trochu idealistku, která se dokáže nadchnout pro to, co dělá. Chybí mi někdo, s kým bych mohl zajít do divadla, na koncert, procházku večerní Prahou nebo výlet do přírody...
Character
Characteristics
Height: 193
Weight: 97
Hair style/color: hnědá
Eye color: hnědá
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.