Blindr
sk cz si en

Anetkinkaaa

Woman, 27
Olomoucký kraj - Česko
About me
Ahoj, jsem Aneta, černovláska. Chodím sem velmi sporadicky, spíše když je nuda a chci se pobavit. Mám ráda sportovní vyžití, hlavně kolo a volejbal, saunování a vodu. Sem tam ráda něco vyrobím v kuchyni, ale to není zase tak časté :) Jsem bisexuální. Ráda kouknu i na pěknou ženu. Mám ráda sex. Miluji když mne chlap pořádně ojede. Ráda koukám na porno, když je čas a chuť :) Jsem taková normální holka od vedle :D
Looking for
Někoho na pokec, jedno jestli kluk či holka, můžeme písnout důvěrněji o sexuálních zkušenostech a tužbách. :) Hlavně, aby jsi měl něco v hlavě a uměl používat rozum. Pokud neodepíši, tak nemám zájem, nebo už si s někým píši. Nejde si psát s dvaceti lidmi najednou a všem odpovídat. P. S. Slováci, ušetřete si čas a nepište.
Characteristics
Height: 184
Weight: Empty
Hair: cerna
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.