Blindr
sk cz si en

BzucoBB

Man, 38
Banskobystrický kraj - Slovensko
About me
Mám potrebu byť úspešný, ale nehľadajte za tým peniaze ani nič materiálne. Chcem prežiť aj tých, čo sa len dnes narodili. Zatiaľ sa mi darí ;-). Neznášam v mojej blízkosti navoňaných ľudí!!!

Kto sa venuje kvantovaniu alebo to niekedy skúsil, dajte vedieť.
Looking for
Kamarátku/priateľku na pokec/turistiku, nemusí byť nevyhnutne atraktívna, ale nech je vidieť na nej, že sa snaží, aby vyzerala čo najlepšie v rámci jej možností, nenavoňanú, pokiaľ sa dá neovplyvnenú modernou dobou(nezmyselné tetovania, pretrvávajúce tínedžerske zlozvyky, neustála upretosť na sociálne siete, ...), plne vedomú poznatku čo mužom a ženám príroda nadelila v zmysle vnímania a správania.
Characteristics
Height: 175
Weight: Empty
Hair: čierne
Eyes: hnedozelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.