Blindr
sk cz si en

Caesarion

Man, 29
Olomoucký kraj - Česko
About me
Rozumný muž se sportovní postavou, aktivní. Rád sportovní vyžití, aktivity, výlety. Rád tvořím a prožívám nové zážitky. Dávám přednost osobnímu seznámení. Hodinu času najde každý a moc rád bych si popovídal ;) Krátká procházka řekne daleko více, než nějaké zdlouhavé dopisování.
Looking for
Rád bych poznal inteligentní a aktivní ženu, která je, sem tam, ve svém volném čase, stejně jako já, osamělá a ráda by se seznámila. Mám rád aktivní život, rád sportuji, výletuji do přírody, rád procházky, snažím se o zdravý životní styl, ale chybí mi to vše s někým prožívat a taktéž vytvářet společně zážitky. Pokud jsi aktivní, tak si jistě budeme mít co říci. Jistě tu někde jsi, jen se mi musíš ukázat a věnovat mi nějaký čas.
Characteristics
Height: 174 cm
Weight: 75 kg
Hair: černé
Eyes: zeleno-modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.