Blindr
sk cz si en

dblesko

Man, 18
Banskobystrický kraj - Slovensko
About me
Mám vášeň pre šport. Chodenie vonku je mojos obľúbenou činnosťou, umožňuje vám spojiť sa s prírodou a užívať si čerstvý vzduch. Stretnutia s priateľmi sú kľúčovou súčasťou vášho života, vážite si okamihy strávené spolu a väzby, ktoré vytvárate.
Looking for
Ahoj! Som nadšenec športu, milujem vzrušenie zo súťaže a radosť z tímovej práce. Keď nie som na ihrisku, nájdeš ma užívať si prírodu, či už je to pokojná prechádzka v parku alebo túra lesom. Veľmi si vážim kvalitný čas s priateľmi a vždy som pripravený na dobrý rozhovor pri káve alebo zábavnú noc vonku. Hľadám niekoho, kto zdieľa moju lásku k dobrodružstvu a užíva si aktívne aj pokojné chvíle. Poďme spolu objavovať životné príležitosti!
Characteristics
Height: Empty
Weight: Empty
Hair: Empty
Eyes: Empty
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.