Blindr
sk cz si en

Filipmelich

Man, 27
Hlavní město Praha - Česko
About me
Ahoj, :-)

Hledám tady holku/slečnu na pokec a trávení volného času. Jsem člověk, který miluje vášnivý sex, hudbu a aktivní volný čas...to znamená - kino, kafe, divadlo, Zoo, nebo oběd/večeře. Je to jedno, prostě podniknout cokoliv.

Nemám rád nudu, stres a negativní lidi. Nebaví mě sedět celý dny u telefonu, nebo u televize. Chci být v klidu, v pohodě a být veselý. Pokud to bude v doprodu holky/slečny budu rád. ;-)

P.S. - Pokud jde o vztah, tak tomu se nebráním, ale potřebuji člověka poznat. :-)
Looking for
Nemám rád negativní, žárlivý a náladový lidi. Rád trávím volný čas aktivně...to znamená někam zajít - biograf, divadlo, zoologická, kafe, pizza, sushi, cokoliv hlavně nesedět celé dny doma u telefonu, nebo televize.

Jsem ale i člověk, který se snaží udělat pro své, nebo naše pohodlí maximum. Jinak řečeno nemám rád, když musím přepočítávat každou kačku, takže když mohu tak chodím i dost do práce, aby byla pohoda a bylo o vše postaráno. :-) ;-)
Characteristics
Height: 174
Weight: 75
Hair: Tmavě blond
Eyes: Zelené
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.