Blindr
sk cz si en

Goofy Anděl

Man, 29
Hlavní město Praha - Česko
About me
Mým životním stylem je osobní rozvoj - meditace, rétorika, filosofie, psychologie. Dále mě zajímají sci-fi, vesmír, vojenství, stolní hry a videohry. Jde mi jenom o to jedno, o opravdovou lásku. Jsem akční a bezprostřední, nicméně preferuji konverzace více na úrovni a do hloubky.
Looking for
Odvážnou samici, která se nebojí adrenalinu (třeba horské dráhy, pálivá jídla, otužování). Zajímá se o věci mezi nebem a zemí. Dále na ženách oceňuji orgány mezi ušima a mezi plícemi. A v případě shody v těchto oblastech by byl pak zájem i o věci mezi .... Bezdětná a chce děti. Forma vztahu bude přátelství s nevýhodami.
Characteristics
Height: 175
Weight: 70
Hair: Hnědé krátké
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.