Blindr
sk cz en
Men looking for women
Česko
Hlavní město Praha
Praha

horvy

Man, 20, Hlavní město Praha - Česko
Hobby
About me
Chlap mnoha tváří. Obyčejný kluk, který s Tebou rád odjede na chalupu v roztrhaných džínech, aby Ti na zimu nasekal dříví, a taky elegantní chlap, co si libuje v luxusním prostředí, pěkných oblecích a přitažlivých vůních. Muž, co se umí ženě dvořit, váží si jí a galantností překypuje. Srdcem jako Romeo, nebesky něžný romantik. Instinkty ale ovládá zvíře ve mně, které přesně ví, proč Ty jsi stvořena jako samička a já jako samec ;)… Podmaním si Tě! A Ty si jen sáhneš po tom, co rozehraje Tvé struny ;)… A mou temnou stránku, tu budeš chtít poznat teprve, až budeš připravená.
Love
Looking for
Je mi 19let. Žádné solárko, vystylovaný účes, spíš se těš na romantický, nevinný vzhled :). Mám vyšší štíhlou, sportovní postavu , tmavé vlasy. Chci se se ženami přímo setkávat – sexappeal, flirt, přitažlivost… nevyfotíš. Jestli to myslíš vážně, prostě se ozvi.
Character
Characteristics
Height: 181
Weight: 75
Hair style/color: Černé
Eye color: zeleno-hnědé
Heart
I AM INTERESTED
I want advertisement
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some cookies can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site. Terms of use.
© 2014 - 2019 Blindr - All rights reserved.