Blindr
sk cz si en

Jakub65

Man, 21
Banskobystrický kraj - Slovensko
About me
Som normálny chalan. Momentálne sa venujem štúdiu ale to je občas celkom osamelé a tak som tu. Hrávam na gitare, som mladý a inteligentný chalan. Mám rád zmysluplné konverzácie ale nie všetko by malo byť vážne a občas treba aj zábavu. Myslím si že keď ma spoznáš zistíš že som aj celkom vtipný. Som celkom ukecaný keď sa už trocha oťukám a to má človek nevie zastaviť
Looking for
Hhľadám tu nejakú spoločnosť. Ak už niečo tu nájdem tak skôr niečo dlhodobé a ak nie tak dúfam že aspoň nejaké to priateľstvo a kontakty do budúcnosti z toho zostanú.
Characteristics
Height: 179
Weight: 70
Hair: Hnedé
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.