Ahoj?, nějakou chvíli přemýšlím, co tu vlastně napsat nebo spíš čím začít ?, takže... Jsem původně z Moravy, rád fotím, většinu času trávím v přírodě a chci rozšířit pole dojezdu, takže v hospodě mě fakt nenajdeš, pokud tam nevaří výborný guláš ?. Nejsem žádný fitkař ani bitkař, věci řeším v klidu. Nemám rád lhaní. Nejsem zrovna ten, co vyhledává velké množství lidí. Mám rád přírodu a zvířata. Politika jde mimo mě a žiju si svůj život. Vím co chci a za tím si stojím. Nehledám vesmír ale jen jednu hvězdu.
Looking for
Co očekávám od protějšku? Věrnost a vlastní názor. Vztah k přírodě a nemít strach říct co chce, nebo že jí třeba zrovna tohle nebaví. Umět spolupracovat, protože ve dvou se to lépe táhne?. Nehledám druhou mamku, vážně nepotřebuji aby se o mě někdo staral, co by ale bylo fajn by bylo, kdybych měl s kým koukat na západ slunce, pozoroval zvířata, hledal nové místa, šel třeba i do nějaké turistické výzvy, sebrat věci a vyrazit na týdenní pochod, nebo sedli do letadla a prozkoumali nějaký ostrov ?. Jo a sice jsem levák ale levej nejsem ?, živím se rukama a hlavou ?. Nečekám, že najdu tuhle ženu tady, ale zkusit se má vše ?, každopádně hledám i kamarádky ?.