Blindr
sk cz si en

Janne99

Woman, 28
Středočeský kraj - Česko
About me
Jsem hodná holka ale pokud se mi něco nelíbí, dokážu se ozvat. Ráda se směji (klidně i sobě), chodím do společnosti ale mám ráda i svůj klid doma. Chodím běhat a obecně pohyb mi nevadí. Co naopak ráda nemám, je nedochvilnost.
Sama nejsem moc kreativní, takže moc originální zprávy u mě moc nepochodí :D snažím se o osobní růst a posouvat své hranice.
Looking for
Hledám někoho, kdo je vtipný, dokáže projevit emoce a ukázat druhýmu, že ho má doopravdy rád. Chci někoho, kdo se nebojí komunikovat, řešit problémy a mluvit o čemkoliv a je upřímný. Komu nevadí pohyb, rád si zajde na procházku a sám dokáže vymyslet aktivitu.
Characteristics
Height: 160
Weight: 58
Hair: Tmavě hnědá
Eyes: Světle hnědá
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.