Blindr
sk cz si en

Jozef zlatovsky

Man, 30
Trenčiansky kraj - Slovensko
About me
Som slušný pracujúci chalan , viac som introvert ako extrovert takže nejaké veľké spoločenské akcie nato ma není :)
Medzi moje travanie voľného času patrí hravanie šípok , prerabanie si auta :) a len take vozenie sa a spoznávanie okolia.
Úprimne ja a vzťahy nula bodov :) keďže moja povaha ako keby nepatrila do tejto doby tak mám trošku problém sa z nejakým dievčaťom zoznamit :) ale ako sa hovorí nádej umiera posledná :)
Looking for
Hmm otázka koho hľadám , možno ani sám neviem ale tak okrajovo milé slušne dievča , žiadnu alkoholicku a podobne , dievca čo dokaze sama od seba aj napísať sms alebo zavolať , ktorá sa dokáže zaujímať o človeka ktorého má rada :) ono je to ťažko povedať koho hľadáme keď v konečnom dôsledku možno to čo nechceme nám bude vsetkym a budeme to milovať :) preto ak by si sa rozhodla po prečítaní týchto pár riadkov ozvať tak sa necham prekvapiť :) veď človek nikdy nevie :)
Characteristics
Height: 175
Weight: 70
Hair: Ryšavé / krátke
Eyes: Modré
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.